KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111410
nr 911 1410
Akvarell
Signerad D Alm-Sjöberg, 1987, 34x30
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:22:16
100 kr